Słaby wzwód – problem ze wzwodem

Słaby wzwód - problem ze wzwodemSłaby wzwód – problem ze wzwodem, czy to jest także twój problem ? Brak możliwości osiągnięcia wzwodu lub utrzymania go przez dłuższą chwilę to poważny problem wielu mężczyzn. I choć może pojawiać się w różnym wieku, najczęściej dotyka panów po 40 roku życia. Jak podkreślają jednak specjaliści nie tylko wiek ma znaczenie dla dobrej erekcji. Często także pewne zaburzenia zdrowotne powodują problemy ze wzwodem.

Słaby wzwód – problem ze wzwodem

[pulsehover_text preset_name=”vigrax”]

Niekiedy też, szczególnie u młodszych mężczyzn, występuje szereg czynników psychologicznych, powodujących trudności w odbywaniu normalnych stosunków, czy tez problem ze wzwodem. Zawsze jednak, bez względu na powód, słaby wzwód jest niezwykle wstydliwy. Wręcz niektórzy z nich rezygnują nawet z podejmowania współżycia z partnerką i zamiast udać się po poradę do specjalisty zwyczajnie udają, że problem ten ich nie dotyczy, tym samym jeszcze bardziej pogarszając swoją sytuację. Doświadczeni urolodzy naprawdę potrafią sobie już z tym radzić, szkoda tylko, że panowie tak niechętnie korzystają z ich wiedzy i możliwości.

Słaby wzwód – co robić

Lekarze w szybkim czasie  mogą ustalić podłoże kłopotów z erekcją i zastosować odpowiednią terapię, niekoniecznie farmakologiczną. W pewnych przypadkach wystarczy tylko rozmowa. Czasem okazuje się też, że przyczyna problemów ze wzwodem leży zupełnie gdzieś indziej niż się tego spodziewano. Choćby odstawienie pewnych przyjmowanych od dłuższego czasu leków, może rozwiązać problem ze wzwodem. Okazuje się także, że wprowadzenie do menu konkretnych pokarmów lub drastyczna zmiana diety może zdziałać cuda i zlikwidować te krępujące mężczyzn sytuacje. Jak więc widać, nie ma co zwlekać i jak najszybciej wykonać odpowiednie badania, bo tylko wówczas można nadal cieszyć się z seksu i bliskości. Im dłużej udajemy, że wszystko jest ok, tym bardziej się pogrążamy i doprowadzamy do utrwalenia się problemów w konsekwencji słaby wzwód może się zamienić w impotencję.

[/pulsehover_text]

 

Artykuł znaleziony przez następujące frazy:

  • wzwd czonka
  • słaby wzwód
  • słaby wzwód przyczyny
  • częstotliwość stosunków a problem ze wzwodem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *