Palenie a erekcja

 

Palenie a erekcja – każdy chyba wie że palenie papierosów szkodzi zdrowiu. Niestety niewielu wie, że tak naprawdę mają one także wpływ na zdrowie seksualne jak i na męską erkcję. Bo o ile o zawałach sercach i innych chorobach wywołanych przez palenie się mówi dużo, tak o wpływie na męskie organy jakoś się milczy.

Palenie a erekcja

Palenie a erekcja - papierosy a erekcjaPalenie a impotencja – substancje smoliste przedostają się także do organów płciowych, powodując wiele zaburzeń i trudności, choćby w prawidłowym współżyciu seksualnym. Nie od dziś wiadomo przecież, że zdrowe serce to także właściwa erekcja u panów. Paląc więc nie dość, że poważnie wpływamy na naczynia krwionośne, to jeszcze znacznie osłabiamy swoje możliwości i doprowadzamy do[ilink url=”http://erekcja-leki.wymarzonypartner.com/zaburzenia-wzwodu/”] zaburzeń erekcji[/ilink] . Im słabsze serce, tym słabsza erekcja. Niestety jednak w dalszym ciągu, miłośników tego zgubnego nałogu wcale nie brakuje.

Papierosy a erekcja u mężczyzn

Gdyby wiedza na temat szkodliwości papierosów była równa liczbie palaczy, wielu z pewnością zrezygnowałoby z sięgania po nie. Trzeba bowiem sobie jasno powiedzieć: im więcej się pali i więcej nikotyny dostaje się do organizmu, tym większy ma to wpływ na wzwód. Część naukowców twierdzi nawet, że długotrwałe palenie może być przyczyną wręcz impotencji! Jest to potwierdzone tym, że nikotyna działa wszechstronnie. Nie dotyka tylko jednego organu, ale ma wpływ na większość w naszym organizmie, jest więc ze wszech miar szkodliwe. Szczególnie istotne przy tym jest to, że u nałogowych palaczy, papierosy powodują trwałe uszkodzenia. Pewnych spustoszeń i schorzeń nigdy nie da się już cofnąć. Warto o tym pamiętać. Szczególnie, że zazwyczaj jest tak, że mężczyźni wcale nie zdają sobie z tego sprawy, jak bardzo siebie krzywdzą. Palenie papierosów jest szkodliwe. Palenie wpływa  na erekcję i sprawia, że nie są oni w stanie podejmować normalnego współżycia seksualnego. Niestety najczęściej jednak źródła swoich problemów dopatrują się oni zupełnie gdzie indziej, niż powinni.

 

Artykuł znaleziony przez następujące frazy:

  • slaby wzwod

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *